Thursday , September 19 2019
Home / latvia / Kariņš: budaket nekam vēl nav pateikts ne skaidrs 'n', ne arī 'jā'

Kariņš: budaket nekam vēl nav pateikts ne skaidrs 'n', ne arī 'jā'We have no budget process in place of pateikts ne skaidrs "ne", ne skaidrs "j", pirmdien for Sadarbības padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Karņš (JV).

Premjerministrs uzsvēra, there are partially turpina "interesting, do not vienk darršu" darbu pie nākamo trīs gadu budgets. "The cenšamies ieviest novitāti – skatīties ne tikai uz nākamo gadu, bet arz uz turpmākajiem brave gadiem, domājot, where do i have an ectm nkkamos gados," skaidroja premers.

Kariņš nordāja, ka process nav vi navāāšr, not katra partija saredz savas prioritātes. "No vias wells, no vias, no bowls, no otras wells, – there are no boats, no boats, no boats," pastimes, piebilstot, no boats, no boats, no boats, no boats , kas uzlabotu sabiedrības dzīvi.

"Mss nododarbojamies ar bezatbildīgu rīcību, vienkārši iedomājoties skaitļus bez pamatojuma. Vis partner nkk ar pamatotiem argiem, taču grūtības ir tajā, there jānonāk pie compromise, I will not compromise. Process turpinisa. Kariņš, neatklājot, vai un kādas vienošanās līdz šim izdevies panākt.

"I did not want to pateikuši ne skaidru" n ", we ar skaidru" jā "," atklāja premjers. Partner coalition partners with the latest innovations by them, such as ieguldu kedus papildu ldzekusus. Paralegal to partner with domas atšķiras.

"All you need is taisana," the budget veidošanas procesu raksturoja Kariņš, piekodinot, has come prieku stāsta par panktajām vienošanām tad, kad "desa būs gatava".

Kariņš skodaidroja, there are coalition partners with the liaisons that do not want vienoties par to them, which budget budgets ienākošo papildu naudu. Valdība budžetu izskatīšanai Saeimā vēlas nodot līdz oktobra vidum.

At 2020, the budget is expected to reach 7.13 billion euros, according to the Finance Ministry (FM). 2021.gadam valsts pamatbudžeta bzzes izdevumi ir aprēķināti 7.33 billion eiro apmērā. Salīdzinājumā ar 2019.gadu, ndkamgad augs par 39.4 million eiro, bet 2021.gadā – par 35.7 million eiro.

2022.gadam valsts do not have the capacity to generate 7.49 billion eiro apam, since 2021. the year is estimated at 194.2 milliard eiro vairāk.

Specific budget budgets are estimated to be 2020.gadam at 2.98 billion euros, 2021.gadam – 3.17 billion dollars at 2022.gadam – 3.34 billion euros.

There is no FM sniegt information available, there is a 2020 payroll plan for the fiscal year – 25 million eiro apostrophe, where the "Rigas satiksmes" have defective valves.

Patience FM information, has izdevumu prskatīšanas ministriju resoros 2020.gada budget papildus case 93.7 million eiro. No tiem 48.1 million eiro plojnots novice fiscal copyer uzlabošanai, saver 45.6 million eiro – ministriju noteiktajim priority.

Priority ministries priority 2020.gada budget papildus prasījušas 953.5 million eiro, 2021.gadam – 1.82 billion eiro, bet 2022.gadam – 2.14 billion eiro, teikts FM pasākumiem turpmākajos trijos gados.


Source link